Ö. F. Ateş And S. Köker, "Edebiyat-Sinema İlişkisi Bağlamında Köfte Yağmuru İsimli Animasyon Filmine Arketipçi Bir Yaklaşım," Uluslararası Sosyal Araştırmalar Dergisi , vol.8, no.41, pp.83-89, 2015
Ateş, Ö. F. And Köker, S. 2015. Edebiyat-Sinema İlişkisi Bağlamında Köfte Yağmuru İsimli Animasyon Filmine Arketipçi Bir Yaklaşım. Uluslararası Sosyal Araştırmalar Dergisi , vol.8, no.41 , 83-89.
Ateş, Ö. F., & Köker, S., (2015). Edebiyat-Sinema İlişkisi Bağlamında Köfte Yağmuru İsimli Animasyon Filmine Arketipçi Bir Yaklaşım. Uluslararası Sosyal Araştırmalar Dergisi , vol.8, no.41, 83-89.
Ateş, Ömer, And SANİYE KÖKER. "Edebiyat-Sinema İlişkisi Bağlamında Köfte Yağmuru İsimli Animasyon Filmine Arketipçi Bir Yaklaşım," Uluslararası Sosyal Araştırmalar Dergisi , vol.8, no.41, 83-89, 2015
Ateş, Ömer F. And Köker, SANİYE. "Edebiyat-Sinema İlişkisi Bağlamında Köfte Yağmuru İsimli Animasyon Filmine Arketipçi Bir Yaklaşım." Uluslararası Sosyal Araştırmalar Dergisi , vol.8, no.41, pp.83-89, 2015
Ateş, Ö. F. And Köker, S. (2015) . "Edebiyat-Sinema İlişkisi Bağlamında Köfte Yağmuru İsimli Animasyon Filmine Arketipçi Bir Yaklaşım." Uluslararası Sosyal Araştırmalar Dergisi , vol.8, no.41, pp.83-89.
@article{article, author={Ömer Faruk Ateş And author={SANİYE KÖKER}, title={Edebiyat-Sinema İlişkisi Bağlamında Köfte Yağmuru İsimli Animasyon Filmine Arketipçi Bir Yaklaşım}, journal={Uluslararası Sosyal Araştırmalar Dergisi }, year=2015, pages={83-89} }